Plakuota plieninė plokštė

Plakuota plieninė plokštė

Plakuotojo plieno plokštė yra sudėtinė medžiaga, gaunama metalurginiu būdu sujungiant pagrindinį plieną (anglį arba mažai-legiruotą plieną) su korozijai -atspariu apvalkalo sluoksniu (pvz., nerūdijančiu plienu, nikelio lydiniu arba vario lydiniu).
Siųsti užklausą
Pokalbis dabar
Aprašymas
Techniniai parametrai

Plakuota plieninė plokštėyra kompozitinė medžiaga, pagaminta metalurginiu būdu sujungiant abazinis plienas(anglies arba mažai-legiruoto plieno) su akorozijai{0}}atsparus dengimo sluoksnis(pvz., nerūdijantis plienas, nikelio lydinys arba vario lydinys). Jis sujungiamechaninis stiprumas ir ekonomiškumasnetauriųjų metalų suatsparumas korozijai, dilimui ar karščiuiiš apkalos.

 

 

Kas yra plakiruota plieno plokštė?

 

A plakiruota plieninė plokštėyra sudėtinė medžiaga, susidedanti iš aanglies arba mažai-legiruoto plieno pagrindo plokštėmetalurgiškai sujungtas su akorozijai{0}}atsparus metalo sluoksnisvienoje arba abiejose pusėse.

Pagrindo plienas suteikiastiprumas ir{0}}atlaikomoji apkrova, o apdailos sluoksnis siūloatsparumas korozijai, atsparumas karščiui arba atsparumas dilimui.

info-510-294

 

Jei norite sužinoti apie konkrečias laivų statybos plieno plokščių rūšis, galite spustelėtiPlakuotos plieninės plokštės Produkto puslapis.

 

 

Dydis ir laipsnis

 

 

Storis Sunki plokštė (5-400 mm),
Karšto valcavimo ritė (1,5–25,4 mm),
Šalto valcavimo ritė (0,17–4,5 mm)
Plotis Sunki plokštė (900-4500 mm),
Karšto valcavimo ritė (600-1600 mm),
Šalto valcavimo ritė (700-1500 mm)
Dengimo sluoksnio kiekis Vienpusis plakiruotas / Dvipusis plakiruotas
Pagrindo plokštės medžiaga Q235A, Q235B, Q235C, Q345A, Q345B, Q345C, SS400, Q245R, Q345R, Q390, Q420, Q460, Q550, Q690, S355M, S420M, S460M, 7Mo,1X 12CrMoR., 14CrMo.14CrMoR, 15CrMo, 15CrMoR, SA516Gr.70, SA387Gr.11, SA387Gr.12, SA387Gr.22, SA533CL1, A/B/D/E DH32, EH32, 6, 3 FH40
Pereinamojo sluoksnio medžiaga 304, 304L, 305, 308, 309S, 310S, 312, 316, 316L, 317, 317L, 321, 347, 2506, 2507, 405, 429, 430, 434, 443, 403, 410, 420, 431, 630, 631, 632
Dengimo plokštės medžiaga 304, 304L, 305, 308, 312, 347, 405, 429, 430, 403, 410, 410S, 420, 431, 434, 443, 632

 

 

Jei norite sužinoti apie konkrečias laivų statybos plieno plokščių rūšis, galite spustelėtiPlakuotos plieninės plokštės Produkto puslapis.

 

 

Pagrindiniai plakiruotos plieno plokštės pranašumai

 

 

1. Kainos{1}}efektyvus didelio našumo derinys

Plakuotojo plieno plokštė sudaryta iš dviejų sluoksnių: anetauriųjų metalų(pvz., anglinis plienas, mažai -legiruotas plienas, pvz., Q235, P275) irapdailos metalas(pvz., nerūdijantis plienas, nikelio -lydinys, titanas). Netaurieji metalai užtikrina konstrukcijos tvirtumą ir ekonomiškumą, o dangos sluoksnis – specialias savybes (pvz., atsparumą korozijai, atsparumą dilimui). Dėl šios konstrukcijos išvengiama didelių kietojo legiruotojo plieno naudojimo sąnaudų, todėl medžiagų sąnaudos sumažėja 30-60 %, palyginti su monolitiniais korozijai{9}}atspariais lydiniais-, puikiai tinkančiais didelio masto projektams, kuriems reikia ir našumo, ir biudžeto kontrolės.

 

2. Puikus atsparumas korozijai

Dengimo sluoksnis paprastai yra pagamintas iš korozijai{0}}atsparių medžiagų, pvz., 304/316 nerūdijančio plieno, Hastelloy arba Inconel. Sudaro tankią apsauginę plėvelę, kuri yra atspari korozijai nuo rūgščių, šarmų, druskų ir atšiaurios aplinkos (pvz., jūros vandens, cheminių medžiagų). Pavyzdžiui, laivybos arba cheminio apdorojimo srityse plakiruotos plieno plokštės pranoksta anglinį plieną, nes pašalina rūdis ir degradaciją, o įrangos tarnavimo laikas pailgėja 2-3 kartus. Skirtingai nuo dažyto ar dengto plieno, dengimo sluoksnis yra metalurgiškai sujungtas su netauriuoju metalu, todėl užtikrinamas ilgalaikis patvarumas be lupimo ir įtrūkimų.

 

3. Puikios mechaninės savybės

Dėl pažangių gamybos procesų (pvz., karšto valcavimo, sprogstamojo apmušimo, lazerinio apmušimo) pagrindo ir apvalkalo metalai sudaro tvirtą metalurginį ryšį. Tai užtikrina, kad plakiruota plieno plokštė išsaugo aukštą netauriojo metalo atsparumą tempimui, plastiškumą ir atsparumą smūgiams, kartu padidindama dangos sluoksnio kietumą arba atsparumą dilimui. Pavyzdžiui, plakiruoto plieno su anglies plieno pagrindu (pvz., DC01) ir nerūdijančio plieno apvalkalu (pvz., 304) tempiamasis stipris yra 370–500 MPa, o pailgėjimas yra didesnis arba lygus 25%, atitinka slėginių indų, tiltų ir mašinų konstrukcinius reikalavimus.

 

4. Pritaikymas įvairiems reikalavimams

Plakuotojo plieno plokštę galima pritaikyti pagal specifinius pramonės poreikius, pasirenkant skirtingas pagrindo ir apkalimo medžiagas, storius ir dydžius. Įprasti deriniai apima:

Anglies plienas + nerūdijantis plienas (bendras atsparumas korozijai chemijos, maisto ir vandens valymo pramonėje);

Mažai-legiruotas plienas (pvz., SA612) + nikelio-lydinys (skirtas aukštos-temperatūros ir aukšto{7}}slėgio korozijai perdirbant naftą ir dujas);

Anglies plienas + titanas (ypač atsparumui korozijai gėlinimo įrenginiuose ar farmacinėse įrangoje). GNEE Steel siūlo tinkintus plakiruoto plieno sprendimus, kurių apvalkalo storis svyruoja nuo 2 mm iki 20 mm, o netauriųjų metalų storis iki 300 mm, pritaikytas prie įvairių projektų specifikacijų.

 

5. Aplinkos tvarumas

Sumažinus ribotų ir brangių lydinių medžiagų suvartojimą, plakiruota plieno plokštė skatina išteklių efektyvumą. Jo ilgas tarnavimo laikas sumažina poreikį dažnai keisti, o tai sumažina anglies emisiją, susijusią su medžiagų gamyba ir atliekų šalinimu. Be to, netauriųjų ir apmušalų metalų perdirbamumas atitinka pasaulinius tvarumo tikslus, todėl tai yra tinkamiausias pasirinkimas ekologiškiems projektams.

 

Prašyti citatos

 

 

Kodėl verta naudoti plakiruotą plieno plokštę?

 

 

info-485-362

 

Ekonomiška-: Naudoja brangų lydinį tik ten, kur reikia (paviršius).

Didelis našumas: Puikus atsparumas korozijai + konstrukcijos stiprumas.

Ilgas tarnavimo laikas: Sumažėjusi priežiūra agresyvioje aplinkoje.

Dizaino lankstumas: Keli medžiagų deriniai tam tikroms laikmenoms.

 

Prašyti citatos

 

Jei norite sužinoti apie konkrečias laivų statybos plieno plokščių rūšis, galite spustelėti Plakuotos plieninės plokštės Produkto puslapis.

 

 

Plakuoto plieno pagrindo medžiagos

 

 

Mes daugiausia naudojame

» Konstrukciniai plienai

» Slėginių indų plienas

» Linijinis plienas

 

info-527-304

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atsižvelgdami į atitinkamų standartų reikalavimus ir kliento specifikacijas, taip pat į reikiamą dangos medžiagų atsparumą korozijai, pateikiame šias pristatymo sąlygas:

» Kaip atlikta su imituotu bandymu

» Normalizuojantis valcavimas

» Normalizuotas (krosnis)

» Normalizuotas ir grūdintas

» Užgesintas ir grūdintas

» Termomechaniškai valcuotas ir pagreitintas aušinimas (TMCP)

 

Prašyti citatos

 

Jei norite sužinoti apie konkrečias laivų statybos plieno plokščių rūšis, galite spustelėti Plakuotos plieninės plokštės Produkto puslapis.

 

 

Tipiški plakiruotų plieno plokščių pritaikymai

 

 

1. Naftos ir dujų pramonė

Užjūrinės platformos: Plakuotojo plieno plokštė (pvz., API 5L X65 pagrindo + 316L danga) atspari jūros vandens korozijai ir vandenilio sulfido (H2S) poveikiui, naudojama korpuso konstrukcijose, vamzdynuose ir stovuose.

Naftos perdirbimo gamyklos ir naftos chemijos gamyklos: Naudojamas slėginiuose induose, reaktoriuose ir talpyklose, kuriose tvarkomos korozinės terpės (pvz., sieros rūgštis, žalia nafta), kur apvalkalo sluoksnis neleidžia cheminiam skilimui.

 

2. Chemijos ir farmacijos pramonė

Cheminiai reaktoriai ir vamzdynai: Plakuotas plienas su Hastelloy arba Inconel apvalkalu atlaiko agresyvias chemines medžiagas (pvz., druskos rūgštį, azoto rūgštį) esant aukštai temperatūrai ir slėgiui.

Farmacinė įranga: Nerūdijančio plieno -plakuotas anglies plienas užtikrina vaistų gamybos įrangos (pvz., maišymo bakų, sterilizatorių) higieną ir atsparumą korozijai, atitinkantį GMP standartus.

 

3. Jūrų ir laivų statybos pramonė

Laivų korpusai ir deniai: Plakuotojo plieno plokštė (pvz., DH36 pagrindo + 316 danga) atspari sūraus vandens korozijai ir jūriniam biologiniam užteršimui, todėl sumažėja laivų, jūros vėjo turbinų ir pakrantės konstrukcijų priežiūros išlaidos.

Gėlinimo įrenginiai: titanu arba nerūdijančiu plienu{0}}plakuotas plienas naudojamas šilumokaičiuose ir atvirkštinio osmoso sistemose, ištveriantis korozinį jūros vandens poveikį gėlinimo metu.

 

4. Statyba ir infrastruktūra

Tiltai ir tuneliai: Plakuotas plienas su korozijai atspariu -apdangalu prailgina infrastruktūros tarnavimo laiką atšiaurioje aplinkoje (pvz., pakrantės zonose, pramoninėse zonose) be dažno dažymo ar priežiūros.

Architektūriniai fasadai: Nerūdijančio plieno -plakuotas anglinis plienas sujungia estetinį patrauklumą ir ilgaamžiškumą, naudojamas aukštybiniuose pastatuose, oro uostuose ir stadionuose dekoratyviniais ir konstrukciniais tikslais.

 

5. Maisto perdirbimas ir vandens valymas

Maisto perdirbimo įranga: Nerūdijančio plieno -plakuotas plienas užtikrina maisto saugą, nes yra atsparus korozijai nuo rūgščių ar sūrių maisto produktų, naudojamų rezervuaruose, konvejeriuose ir perdirbimo linijose.

Vandens valymo įrenginiai: Plakuotojo plieno plokštė naudojama vamzdynuose, filtruose ir geriamojo vandens ar nuotekų valymo rezervuaruose, apsaugant nuo užteršimo ir korozijos.

 

6. Mašinos ir gamyba

Sunkiųjų mašinų komponentai:{0}}Dėvėjimui atspari danga (pvz., chromo karbidas) ant anglinio plieno pagrindo padidina ekskavatoriaus kaušų, trupintuvų įdėklų ir pramoninių pavarų patvarumą.

Automobiliai ir kosmosas: Lengvas plakiruotas plienas (pvz., aliuminiu{2}}plakuotas plienas) naudojamas transporto priemonių kėbuluose ir orlaivių komponentuose, siekiant sumažinti svorį, išlaikant stiprumą ir atsparumą korozijai.

 

Prašyti citatos

 

 

Pagrindinės medžiagos: konstrukcinis plienas ir slėginių indų plienas

 

 

Pagal ASTM

  Cheminė sudėtis (šilumos analizė) % Mechaninės savybės
Standartinis Plieno klasė C
maks.
Si
maks.
Mn
maks.
P
maks.
S
maks.
Kr
maks.
Ni
maks.
Mo
maks.
Derlumo stiprumas
min.[MPa]
Tempimo stiprumas
[MPa]
Palyginamos EN10028 plieno klasės
ASTM A285 GradeC 0.28   0.9 0.025 0.025       205 380-515 P235GH
A516 60 klasė 0.21 0.15-0.40 0.60-0.90 0.025 0.025     - 220 415-550 P275
A516 65 klasė 0.24 0.15-0.40 0.85-1.20 0.025 0.025     - 240 450-585 P355
A516 70 klasė 0.27 0.15-0.40 0.85-1.20 0.025 0.025     - 260 485-620 P355
A572Grade65 Type1 0.23 0.4 1.65 0.04 0.05       450 Didesnis arba lygus 550 P460
A204 A klasė 0.18 0.15-0.40 0.9 0.025 0.025     0.45-0.60 255 450-585 16Mo3
A204 B klasė 0.2 0.15-0.40 0.9 0.025 0.025     0.45-0.60 275 485-620 16Mo3
A302 B klasė 0.2 0.15-0.40 1.15-1.50 0.025 0.025   - 0.45-0.60 345 550-690 18MnMo4-5
A533 B tipo 1 klasė 0.25 0.15-0.40 1.15-1.50 0.025 0.025   0.40-0.70 0.45-0.60 345 550-690 20MnMoNi4-5
A533 B tipo 2 klasė 0.25 0.15-0.40 1.15-1.50 0.025 0.025 - 0.40-0.70 0.45-0.60 485 620-795 20MnMoNi4-5
A38711 klasė 2 klasė 0.05-0.17 0.50-0.80 0.40-0.65 0.025 0.025 1.00-1.50 - 0.45-0.65 310 515-690 13CrMoSi5-5
A387 12 klasė 2 klasė 0.05-0.17 0.15-0.40 0.40-0.65 0.025 0.025 0.80-1.15 - 0.45-0.60 275 450-585 13CrMo4-5
A387 22 klasė2 klasė 0.05-0.15 0.5 0.30-0.60 0.025 0.025 2.00-2.50 - 0.90-1.10 310 515-690 12CrMo9-10
A542 D tipo 4 klasė 0.11-0.15 0.1 0.30-0.60 0.015 0.01 2.00-2.50 0.25 0.90-1.10 380 585-760 13CrMoV9-10
A841 A klasės 1 klasė 0.2 0.15-0.50 0.70-1.60 0.03 0.03 0.25 0.25 0.08 345 485-620 P355

 

Prašyti citatos

Jei norite sužinoti apie konkrečias laivų statybos plieno plokščių rūšis, galite spustelėtiPlakuotos plieninės plokštės Produkto puslapis.

 


 
      Cheminė sudėtis (šilumos analizė) % Vidutinis pasipriešinimo įdubimui ekvivalentinis skaičius (PREN)
Kr+3.3P+16n[%]
Palyginamoji EN 10088 klasė
Standartinis LT medžiagos numeris Plieno klasė C maks Si max Mn maks P maks S maks Kr Ni Mo Kiti
ASTM A240 ir ASME SA240 S41008 410S 0.08 1 1 0.4 0.03 11.5-13.5 max 0,60 - - - 1.4
S30400 304 0.07 0.75 2 0.045 0.03 17.5-19.5 8.0-10.5 - N Mažesnis arba lygus 0,10 - 1.4301
S30403 304L 0.03 0.75 2 0.045 0.03 17.5-19.5 8.0-12.0 - N Mažesnis arba lygus 0,10 - 1.4306
S32100 321 0.08 0.75 2 0.045 0.03 17.0-19.0 9.0-12.0 - 5×(C+N) Mažiau arba lygus Ti Mažiau arba lygus 0,70 - 1.4541
S34700 347 0.08 0.75 2 0.045 0.03 17.0-19.0 9.0-13.0 - 10×C Mažesnis arba lygus Nb Didesnis arba lygus 1,00 - 1.455
S31600 316 0.08 0.75 2 0.045 0.03 16.0-18.0 10.0-14.0 2.0-3.0 N Mažesnis arba lygus 0,10 25 1.4401
S31603 316L 0.03 0.75 2 0.045 0.03 16.0-18.0 10.0-14.0 2.0-3.0 N Mažesnis arba lygus 0,10 25 1.4404
- 316L Mod Mo Didesnis arba lygus 2,5 0.03 0.75 2 0.045 0.03 16.0-18.0 10.0-14.0 2.5-3.0 N Mažesnis arba lygus 0,10 27 1.4432/1.4435
S31635 316Ti 0.08 0.75 2 0.045 0.03 16.0-18.0 10.0-14.0 2.0-3.0 5×(C+N) Mažiau arba lygus Ti Mažiau arba lygus 0,70 25 1.4571
S31653 316 LN 0.03 0.75 2 0.045 0.03 16.0-18.0 10.0-14.0 2.0-3.0 N=0.10-0.16 27 -
- 316LN Mod Mo Didesnis arba lygus 2,5 0.03 0.75 2 0.045 0.03 16.0-18.0 10.0-14.0 2.5-3.0 N=0.10-0.16 29 1.4429
S31703 317L 0.03 0.75 2 0.045 0.03 18.0-20.0 11.0-15.0 3.0-4.0 N Mažesnis arba lygus 0,10 31 1.4438
S31726 317LMN 0.03 0.75 2 0.045 0.03 17.0-19.0 13.5-17.5 4.0-5.0 N=0.10-0.20 35 1.4439

 

Prašyti citatos

Jei norite sužinoti apie konkrečias laivų statybos plieno plokščių rūšis, galite spustelėti Plakuotos plieninės plokštės Produkto puslapis.

 

 

DUK

 

 

Kaip gaminama plakiruota plieno plokštė?

Įprasti gamybos metodai apima:

Sprogstamasis klijavimas (EXW)– Didelis sukibimo stiprumas, tinka storoms plokštėms ir skirtingiems metalams

Karšto rulono klijavimas (HRB)– Ekonomiškas didelio masto{0}}gamyboje

Ruloninis klijavimas + terminis apdorojimas– Pagerina sąsajos sklaidą

Perdangos suvirinimas (rečiau naudojamas plokštėms)

Tarp jųsprogimu{0}}suklijuotos plakiruotos plokštėsyra plačiai naudojami slėginiuose induose dėl puikaus sukibimo vientisumo.

 

Kokios medžiagos naudojamos sluoksniams dengti?

Įprastos apdailos medžiagos yra:

Nerūdijantis plienas (304, 316L, 321, 347)

Dvipusis ir super dvipusis nerūdijantis plienas

Nikelio lydiniai(Inconel, Monel, Hastelloy)

Titanas

Varis ir vario lydiniai

Aliuminio lydiniai

Pasirinkimas priklauso nuo korozijos tipo, temperatūros, slėgio ir proceso terpės.

 

Kokios pagrindinės medžiagos naudojamos plakiruoto plieno plokštėms?

Įprastos pagrindo plokštės apima:

Anglies plienas:SA516 Gr.60/70, Q345R

Slėginio indo plienas:SA387, SA204

Konstrukcinis plienas:A516, A36, S355

Žemos{0}}temperatūros plienas:SA203, SA333

Pagrindo plokštė užtikrina mechaninį stiprumą ir ekonomiškumą.

 

Kokie standartai taikomi plakiruotoms plieno plokštėms?

Tarptautiniai standartai apima:

ASME SA-263– Nerūdijančio plieno dengtos plokštės

ASME SA-264– Nikelio lydinio plakiruotos plokštės

ASME SA-265– Bendrai plakiruotos plieno plokštės

ASTM A263 / A264 / A265

EN 13445 / EN 10222 (konkretus projektas{2})

GB/T 8165 (Kinija)

Dažnai reikia naudoti slėginius indusASME kodo laikymasis.

 

Kokie yra pagrindiniai plakiruotų plieno plokščių pranašumai?

Pagrindiniai privalumai:

Puikus atsparumas korozijai

Mažesnė kaina, palyginti su kieto lydinio plokštėmis

Didelis mechaninis stiprumas

Ilgas tarnavimo laikas

Sumažinta priežiūra

Dizaino lankstumas

Dengtos plokštės derina našumą ir ekonominį efektyvumą.

 

Kur dažniausiai naudojamos plakiruotos plieno plokštės?

Plakuotos plieninės plokštės plačiai naudojamos:

Slėginiai indai ir reaktoriai

Šilumokaičiai

Cheminio apdorojimo įranga

Naftos chemijos ir naftos perdirbimo gamyklos

Gėlinimo įrenginiai

Užjūrinės platformos

Sandėliavimo talpyklos

Jie ypač tinkaėsdinančią ir{0}}aukšto slėgio aplinką.

 

Ar plakiruotos plieninės plokštės tinka slėginiams indams?

Taip.
Plakuotos plieninės plokštės yraplačiai patvirtintas slėginių indų konstrukcijai, jei jie atitinka atitinkamus standartus (ASME, EN) ir atlieka būtinus patikrinimus, pavyzdžiui:

Ultragarsinis tyrimas (UT)

Šlyties ir lenkimo bandymai

Ryšio vientisumo bandymas

Jie dažniausiai naudojamiASME{0}}koduoti slėginiai indai.

 

Ar galima suvirinti plakiruotas plienines plokštes?

Taip, bet reikalingos specialios procedūros:

Naudokitesuderinamos užpildo medžiagosdengimo sluoksniui

Kontroliuokite šilumos tiekimą, kad išvengtumėte skiedimo

Taikytisviesto sluoksniaikai reikia

Laikykitės kvalifikuotų WPS ir PQR

Tinkamas suvirinimas užtikrina jungčių atsparumą korozijai.

 

Kokie storio diapazonai galimi?

Įprasti storio diapazonai apima:

Pagrindo plokštė: 10 – 200 mm

Dengiamasis sluoksnis: 2–10 mm (viena pusė)

Bendras storis: iki 220 mm ar daugiau

Galimi pasirinktinio storio deriniai, atsižvelgiant į projekto reikalavimus.

 

Kaip tikrinama plakiruotų plieno plokščių sukibimo kokybė?

Ryšio vientisumas patikrinamas naudojant:

Ultragarsinis tyrimas (UT)

Šlyties stiprumo bandymai

Lenkimo testai

Makro ir mikrostruktūros tyrimas

Aukštos-kokybės plakiruotos plokštės turi atitikti minimalius sukibimo stiprumo reikalavimus pagal standartus.

 

Kuo skiriasi plakiruota plieno plokštė ir kieto lydinio plokštė?

Prekė Plakuota plieninė plokštė Kieto lydinio plokštė
Kaina Žemesnis Labai aukštas
Jėga Aukštas (pagrindinis plienas) Mažesnis už tą pačią kainą
Atsparumas korozijai Puikus (aptrauktas šonas) Puikiai
Gamyba Sudėtingesnis Lengviau
Svoris Optimizuotas Sunkus

Plakuotos plokštės siūlogeriausias našumo ir kainos balansas.

 

Ar galima pjaustyti ir formuoti plakiruotas plienines plokštes?

Taip.
Plakuotų plokščių atrama:

Pjovimas liepsna

Plazminis pjovimas

Pjovimas vandens srove

Šaltas ir karštas formavimas

Apdorojant reikia pasirūpinti, kad apmušimo sluoksnis būtų apsaugotas.

 

Kokie patikrinimai ir sertifikatai teikiami?

Įprastą dokumentaciją sudaro:

Malūno bandymo sertifikatas (LT 10204 3.1 / 3.2)

UT praneša

Cheminių ir mechaninių bandymų ataskaitos

Sprogimo klijavimo kvalifikacija

Trečiosios šalies{0}}patikra (SGS, BV, TUV)

 

Kaip išsirinkti patikimą plakiruoto plieno plokščių tiekėją?

Kvalifikuotas tiekėjas turėtų pasiūlyti:

Visiškas ASME / ASTM atitikimas

Įrodyta sprogstamojo arba ritininio klijavimo galimybė

Slėginių indų projektų patirtis

Individualūs medžiagų deriniai

Eksporto pakuočių ir logistikos palaikymas

 

Plakuotojo plieno plokštės Tipiški gaminiai iš GNEE

Produktas Plieno klasė Storis (mm)
Stipriai rūgščių dujų vamzdynas S31254+Q345B 8-20
Nikelio pagrindu legiruotas plienas, plakiruotas 825+X65 3+22
Šaltai{0}}valcuotas plieno lakštas liftui 304L+BDT01+304L  
Speciali feritinio nerūdijančio plieno plakiruota plokštė, skirta surenkamojo betono formoms pritaikyti Specialus feritinis nerūdijantis plienas+Q345 10
Dvipusė nerūdijančio plieno plakiruota plokštė S32205
+Q345C
4+20
Plakuota dėvėjimosi plokštė-Atsparus vamzdis 30Cr13+Q235B 30Cr13+Q235B 6+8
Dengta plokštė korozijai atspariam vamzdynui 316L+Q345B 3+10
ASTM B898 Plakuota plieninė plokštė  
P265GH+410 Plakuota plieninė plokštė A537CL1+304L Plakuota plieninė plokštė
A516Gr70(NACE)+410 Plakuotojo plieno plokštė A516Gr70+304L Plakuota plieninė plokštė
A516Gr70+410 Plakuota plieno plokštė S355JR+304L Plakuota plieninė plokštė
A537CL1+410 Plakuota plieninė plokštė Q345B+304L Plakuota plieninė plokštė
S355JR+410 Plakuotojo plieno plokštė Q235B+304L Plakuota plieninė plokštė
A537CL1+904L Plakuota plieninė plokštė A537CL1+304 Plakuota plieninė plokštė
A516Gr70+904L Plakuota plieninė plokštė A516Gr70+304 Plakuota plieno plokštė
P265GH+904L Plakuota plieninė plokštė S355JR+304 Plakuotojo plieno plokštė
A516Gr70+316 Plakuota plieno plokštė Q345B+304 Plakuota plieno plokštė
A537CL1+316L Plakuota plieninė plokštė Q235B + 304 Plakuota plieno plokštė
A516Gr70+316L Plakuota plieninė plokštė Q345R+304 Plakuota plieno plokštė
S355JR+316L Plakuota plieninė plokštė S32205+Q345C Plakuota plieninė plokštė

Populiarus Žymos: plakiruotos plieno plokštės, Kinijos plakiruotų plieno plokščių gamintojai, tiekėjai, gamykla